Elektronický manžel plody moře 2.pražská soutěž basket Vlast Překvapený dolů

Bojovali, ale dostali stopku | NBL.BASKETBALL

Tajemný basketbalový plán: NBA chce do Evropy, účastnit by se mohli i Češi  - iDNES.cz
Tajemný basketbalový plán: NBA chce do Evropy, účastnit by se mohli i Češi - iDNES.cz

Do Prahy se valí hvězdy, ale basketbal má malér: 14 minut ho stálo 100  milionů - Seznam Zprávy
Do Prahy se valí hvězdy, ale basketbal má malér: 14 minut ho stálo 100 milionů - Seznam Zprávy

Česko - Maďarsko 79:82, Porážka s Maďary bere vidinu postupu na MS a budí i  rozpaky před evropským šampionátem - Sport.cz
Česko - Maďarsko 79:82, Porážka s Maďary bere vidinu postupu na MS a budí i rozpaky před evropským šampionátem - Sport.cz

Basketbalové vozíky pro Pražské jezdce | Startovač

Ginzburg oznámil předběžnou nominaci na domácí ME, nechybí tři největší  hvězdy – ČT sport – Česká televize
Ginzburg oznámil předběžnou nominaci na domácí ME, nechybí tři největší hvězdy – ČT sport – Česká televize

Ve hře je mnohé. Brno jde na mistra | CZ.BASKETBALL

Známe čtvrtfinalisty poháru | CZ.BASKETBALL

Skvělá šance jít na EuroBasket v Praze! Nakupte vstupenky přednostně -  iDNES.cz
Skvělá šance jít na EuroBasket v Praze! Nakupte vstupenky přednostně - iDNES.cz

CZ.BASKETBALL

Domácí basketbalová sezona o víkendu začne. Ročník odstartuje repríza  loňského finále – ČT sport – Česká televize
Domácí basketbalová sezona o víkendu začne. Ročník odstartuje repríza loňského finále – ČT sport – Česká televize

Ve Studiu Bitva o Prahu! A v Kolíně boj o No.2 | CZ.BASKETBALL

Druhá prohra. Češi bez Satoranského neměli šanci proti Srbům s hvězdným  Jokičem - Aktuálně.cz
Druhá prohra. Češi bez Satoranského neměli šanci proti Srbům s hvězdným Jokičem - Aktuálně.cz

Atlanta porazila Charlotte 125:106. Krejčí odehrál za Hawks tři minuty, ale  do statistik se nezapsal | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Atlanta porazila Charlotte 125:106. Krejčí odehrál za Hawks tři minuty, ale do statistik se nezapsal | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Brno na Opavu a baráž v Edenu! | NBL.BASKETBALL

Brno si zajistilo prvenství v předposledním kole NBL, Děčín se dotáhl na  Nymburk - Ruik
Brno si zajistilo prvenství v předposledním kole NBL, Děčín se dotáhl na Nymburk - Ruik

Sovy zahájily vládu nad Prahou. Brno dobylo Kolín | CZ.BASKETBALL

ŽBL.BASKETBALL

Basketbalisté po nepodařeném druhém poločase prohráli v kvalifikaci MS s  Francií | ČeskéNoviny.cz
Basketbalisté po nepodařeném druhém poločase prohráli v kvalifikaci MS s Francií | ČeskéNoviny.cz

EuroBasket 2022: program, skupiny a výsledky ME v basketbalu | iSport.cz

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222 | Přátelská škola s  tradicí
Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222 | Přátelská škola s tradicí

Česko - Srbsko 68:81, Na Srby basketbalisté nestačili, ale probuzení v  závěru dává naději do příštích dnů - Sport.cz
Česko - Srbsko 68:81, Na Srby basketbalisté nestačili, ale probuzení v závěru dává naději do příštích dnů - Sport.cz